ROMANTIKA UZ JAHTIŅAS


Romantiska kopābūšana uz nelielas jahtiņas Daugavas krastā, ar brīnišķīgu skatu uz Vanšu tiltu un vecpilsētas torņiem. Vērojot saulrietu, nesteidzīgi baudīt atvēsinošu vīnu un divvientulību, iegrimstot sarunās visas nakts garumā, līdz nemanot pienācis rīts ar skaistāko saullēktu pilsētā...

Šī tiešām ir iespēja īpaši romantiskai un pavisam savādākai atpūtai tepat pilsētā. Tev nav jābūt jahtas īpašniekam, lai varētu pavadīt brīvdienas kopā ar savu mīļoto uz nelielas jahtiņas.

Naktsmītne uz ūdens atrodas Daugavas krastā, vienā no mīlīgākajām un sakoptākajām Rīgas piestātnēm, ar brīnišķigu skatu uz pilsētu un neaizmirstamiem saullēktiem un saulrietiem.

Pavisam nelielā (4,5m2) jahtiņa ir paredzēta nakšņošanai 2 personām.
Jahta ir aprīkota ar elektrību, ir pieejama elektriskā tējkanna.
Piestātnē pieejama koplietošanas tualete.
Dušas iespēja nepastāv!
Ar šo jahtu burāt nav paredzēts!

 

Piestātnes teritorijā, naktsmītnes viesiem, pieejama atpūtas zona krastā, piknika vieta ar grillu, kas jāpiesaka iepriekš.
Papildus iespējama velosipēdu noma, izbraucieni ar jahtu vai motorlaivu, kā arī ir iespēja pasūtīt upes transfēru līdz pilsētai otrā krastā.
Tāpat piestātnes teritorijā atrodas restorāns OSTA, kur baudīt gardu maltīti, vai pasūtīt maltīti un dzērienus servēšanai uz jahtas.

 

CENA:  80 EUR 2 personām par nakti

*cena minēta bez PVN

Pakalpojumu iespējams iegādāties arī kā DĀVANU KARTI! (derīguma termiņš 1 kalendārais gads no iegādes brīža)